Znicz Lampion Sentencja L-25
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Znicz Lampion Sentencja "Pamiętamy"
- szerokość podstawy:12 x 12 cm
- wysokość: 27 cm
- kolor znicza: szyba satynowana. Pokrywa i podstawa z czarnego lakierowanego tworzywa
- materiał: szkło - plastik
- Całość wykonana bardzo estetycznie.
- Nowość 2023
- Ręczne wykonanie
- Stabilny
- W zniczu mogą być stosowane wkłady:Ledowe
- wymiar górnego otworu pod wkład: 9,5x9,5 cm
- maksymalna wysokość stosowanego wkładu: 22 cm
- Znicz pomieści wkład o max. średnicy 9 cm i wysokości 22cm. Zalecamy jednak użycie niższych wkładów.
- Wkład widoczny na niektórych zdjęciach nie jest w komplecie. Można nabyć go osobno. TUTAJ
- Każdy znicz ozdabiany jest ręcznie i jego wygląd może nieznacznie odbiegać od zdjęcia
- CENA ZA 1 SZTUKĘ
| Nazwa produktu: |
Znicz Lampion Sentencja L-25 |
| Wysokość znicza: | 27 cm |
| Szerokość znicza: | 12 cm |
| Materiał przód: | szkło+ tworzywo |
| Materiał tył: | szkło+ tworzywo |
| Materiał boki: | szkło+ tworzywo |
| Podstawa: | tworzywo sztuczne |
| Kapturek: | tworzywo sztuczne |
| Aplikacja materiał: | tworzywo sztuczne |
| WKŁAD: | Do zakupu tutaj |
| Waga znicza: | 0,75 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 1 szt |
