Znicz Lampion Glamur Waza Rattan mała-dekor krzyżyk złoty
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Znicz Lampion Glamur Waza Rattan- Krzyżyk
- szerokość podstawy:17,5 x 16 cm
- wysokość: 34cm
- szerokość: 17 cm
- kolor znicza: Czarny, szyba przezroczysta + tworzywo czarne lakierowane. Boki z tworzywa i szkła. Tył znicza to lustro. Pokrywa i podstawa z czarnego lakierowanego tworzywa
- materiał: szkło - plastik
- Całość wykonana bardzo estetycznie.
- Nowość 2024
- Ręczne wykonanie
- Stabilny i ciężki- 0,78 kg
- W zniczu mogą być stosowane wkłady:parafinowe,olejowe lub Ledowe
- wymiar górnego otworu pod wkład: 9x9 cm
- maksymalna wysokość stosowanego wkładu: 21 cm
- Znicz pomieści wkład o max. średnicy 9 cm i wysokości 21cm. Zalecamy jednak użycie niższych wkładów ze względu na zachowanie bezpiecznej odległości płomienia od góry kapturka, min. 10 cm
- Wkład widoczny na niektórych zdjęciach nie jest w komplecie
- Wkłady LED lub parafinowe do zakupu TUTAJ KLIKNIJ
- Każdy znicz ozdabiany jest ręcznie i jego wygląd może nieznacznie odbiegać od zdjęcia
- cena za 1 szt
| Nazwa produktu: |
Lampion Glamur Waza Rattan |
| Wysokość znicza: | 34cm |
| Szerokość znicza: | 17 cm |
| Materiał przód: | szkło+ tworzywo |
| Materiał tył: | szkło lustro |
| Materiał boki: | szkło+ tworzywo |
| Podstawa: | tworzywo sztuczne+ lustro |
| Kapturek: | tworzywo sztuczne |
| Aplikacja materiał: | tworzywo sztuczne |
| Wkład | do kupienia TUTAJ |
| Waga znicza: | 0,78 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 1 szt |
