Znicz Kapliczka Glamur róża
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Znicz Kapliczka GLAMUR Róża
- szerokość podstawy:14 x 14 cm
- wysokość: 32cm
- kolor znicza: szyba przezroczysta+ tworzywo "dymione" .Boczki -tworzywo "dymione" + szkło, spód -lustro. Pokrywa i podstawa z czarnego lakierowanego tworzywa
- materiał: szkło - plastik
- Całość wykonana bardzo estetycznie.
- Nowość 2023
- Ręczne wykonanie
- Stabilny i ciężki- 1,15kg
- W zniczu mogą być stosowane wkłady:parafinowe,olejowe lub Ledowe
- wymiar górnego otworu pod wkład: 10x10 cm
- maksymalna wysokość stosowanego wkładu: 22 cm
- Znicz pomieści wkład o max. średnicy 10 cm i wysokości 22cm. Zalecamy jednak użycie niższych wkładów ze względu na zachowanie bezpiecznej odległości płomienia od kapturka
- Wkład widoczny na niektórych zdjęciach nie jest w komplecie. Można nabyć go osobno.
- Każdy znicz ozdabiany jest ręcznie i jego wygląd może nieznacznie odbiegać od zdjęcia
| Nazwa produktu: |
Znicz Kapliczka Glamur róża |
| Wysokość znicza: | 32 cm |
| Szerokość znicza: | 16 cm |
| Materiał przód: | szkło+ tworzywo |
| Materiał tył: | szkło+ tworzywo |
| Materiał boki: | szkło+ tworzywo |
| Podstawa: | tworzywo sztuczne+ lustro |
| Kapturek: | tworzywo sztuczne |
| Aplikacja materiał: | tworzywo sztuczne |
| Czas palenia: | bez wkładu |
| Waga parafiny w g: | bez wkładu |
| Waga znicza: | 1,15 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 4 szt |
