Znicz Glamur 3 Odwrócony
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Znicz Glamur 3 odwrócony
- szerokość podstawy:22 x 22 cm
- wysokość: 39cm
- kolor znicza: Czarny, szyba przezroczysta + tworzywo czarne lakierowane. Boki z ażurowego tworzywa i szkła. Tył znicza to lustro. Pokrywa i podstawa z czarnego lakierowanego tworzywa
- materiał: szkło - plastik
- Całość wykonana bardzo estetycznie.
- Nowość 2023
- Ręczne wykonanie
- Stabilny i ciężki- 1,1 kg
- W zniczu mogą być stosowane wkłady:parafinowe,olejowe lub Ledowe
- wymiar górnego otworu pod wkład: 11x11 cm
- maksymalna wysokość stosowanego wkładu: 23 cm
- Znicz pomieści wkład o max. średnicy 11 cm i wysokości 23cm. Zalecamy jednak użycie niższych wkładów ze względu na zachowanie bezpiecznej odległości płomienia od kapturka
- Każdy znicz ozdabiany jest ręcznie i jego wygląd może nieznacznie odbiegać od zdjęcia
- Wkład nie jest w komplecie, można nabyć go osobno
- cena za 1 szt
| Nazwa produktu: |
Znicz Glamur 3 Odwrócony |
| Wysokość znicza: | 39cm |
| Szerokość znicza: | 22cm |
| Materiał przód: | szkło+ tworzywo |
| Materiał tył: | szkło lustro |
| Materiał boki: | szkło+ tworzywo |
| Podstawa: | tworzywo sztuczne+ lustro |
| Kapturek: | tworzywo sztuczne |
| Aplikacja materiał: | tworzywo sztuczne |
| Wkład | brak, do nabycia osobno |
| Waga znicza: | 1,1 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 1 szt |
