Znicz Serce Kochanemu Tacie
Cena regularna:
towar niedostępny
4
Opis
Znicz z sentencją "Kochanemu Tacie" ze srebrną lub złotą różą 3D
- szerokość podstawy:18,5 x 13,5 cm
- wysokość: 33cm
- kolor znicza: szyba przednia przezroczysta z czarną wstawką, dedykacją "Kochanemu Tacie" i gustowną różą 3D. Tylna szyba przezroczysta, boczki bezbarwne, transparentne, z tworzywa, pokrywa i podstawa z tworzywa
- materiał: szkło - plastik
- Całość wykonana bardzo estetycznie.
- Nowość 2023
- Ręczne wykonanie
- W zniczu mogą być stosowane wkłady:parafinowe,olejowe lub Ledowe
- wymiar górnego otworu pod wkład: 9 x 9 cm
- maksymalna wysokość stosowanego wkładu: 24 cm
- Znicz pomieści wkład o max. średnicy 9 cm i wysokości 24cm. Zalecamy jednak użycie niższych wkładów ze względu na zachowanie bezpiecznej odległości płomienia od kapturka
- Wkład widoczny na niektórych zdjęciach nie jest w komplecie. Można nabyć go osobno.
- Każdy znicz ozdabiany jest ręcznie i jego wygląd może nieznacznie odbiegać od zdjęcia
| Nazwa produktu: | Znicz Serce lustro dla Taty |
| Wysokość znicza: | 33 cm |
| Szerokość znicza: | 23 cm |
| Materiał przód: | szkło |
| Materiał tył: | szkło |
| Materiał boki: | tworzywo sztuczne |
| Podstawa: | tworzywo sztuczne |
| Kapturek: | tworzywo sztuczne |
| Aplikacja materiał: | tworzywo sztuczne |
| Czas palenia: | bez wkładu |
| Waga parafiny w g: | bez wkładu |
| Waga znicza: | 1,20 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 4 szt |
