Znicz Wielkanocny Kurczak
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Lampion Znicz Wielkanocny Kurczak
Piękny, duży znicz okolicznościowy na Wielkanoc w kształcie kurczaka
Znicz wykonany ze szkła i tworzywa
Wkład parafinowy w komplecie
Cechy produktu:
- Wysokość całego lampionu to 32 cm
- Szerokość w najszerszym miejscu to ~17 cm
- Miejsce na wkład ma wymiary~ 6 cm x 23 cm
- znicz sprzedawany wraz z wkładem startowym o czasie palenia ok. 38h.
- Każdy znicz ozdabiany jest ręcznie i jego wygląd może nieznacznie odbiegać od zdjęcia
- Na "żywo" prezentują się naprawdę wspaniale.
Cena za 1 szt.
| Nazwa produktu: |
Znicz Wielkanocny Kurczak |
| Wysokość znicza: | 32 cm |
| Szerokość znicza: | 17 cm |
| Materiał przód: | szkło |
| Materiał tył: | szkło |
| Materiał boki: | szkło |
| Podstawa: | tworzywo sztuczne |
| Kapturek: | tworzywo sztuczne |
| Aplikacja materiał: | tworzywo sztuczne |
| Czas palenia: | wkład startowy ok. 38h |
| Waga znicza: | 1 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 1 szt |
