Znicz Choinka ŚREDNIA
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Piękny, duży, szklany znicz w kształcie Choinki
wkład parafinowy w komplecie
| Nazwa produktu: | Znicz Choinka średnia |
| Wysokość znicza: | 32 lub 35 cm |
| Szerokość znicza: | 17 cm |
| Materiał przód: | szkło |
| Materiał tył: | szkło |
| Materiał boki: | szkło |
| Podstawa: | tworzywo sztuczne |
| Kapturek: | tworzywo sztuczne |
| Aplikacja materiał: | - |
| Czas palenia: | 2 dni |
| Waga parafiny w g: | |
| Waga znicza: | 0,95 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym: | 1 szt |
